Beat Of Speed to spotkanie świata Reebok ze światem muzyki. Podczas wydarzenia wypróbujesz najbardziej uniwersalnego fitnessowego buta – Reebok Speed TR 2.0 i weźmiesz udział w wyjątkowych treningach, które odbędą się w niebanalnej muzycznej oprawie.

  

Najważniejsze informacje

Data wydarzenia: 11 maja (piątek), wejście od 18:30, start treningu: godzina 20.00

Miejsce wydarzenia: Centrum EXPO XXI, Hala 4, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

 

Trening:

Trening bazujący na programie The Beat składający się z 3 częsci, ze zróżnicowanymi stopniami intensywności. Trening prowadzony przez: Andrzeja Bogdała (SPEED BEAT – rozgrzewka i część funkcjonalna), Joannę Jędrzejczyk (FIGHT BEAT – cześć z elementami sztuk walki) oraz Karolinę Erdmann (CORE BEAT – podstawowy trening THE BEAT)

Dodatkowe atrakcje:

Premiera singla inspirowanego treningami Joanny, Karoliny i Andrzeja, skomponowanego przez Smolika – producenta i kompozytora odpowiedzialnego za oprawę muzyczną wydarzenia.

Zagrają:

Smolik, Xxanaxx, Pezet, Miuosh

 

 

Smolik

 

 

Multiinstrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Człowiek, który żyje i oddycha muzyką. Inspiruje go każdy dźwięk, co już wkrótce udowodni. Podczas Beat of Speed premierę będzie miał jego najnowszy singiel zainspirowany odgłosami treningów prowadzonych przez Joannę, Karolinę i Andrzeja.

 

 

 

Xxanaxx

 

Jeden z najbardziej znanych duetów tworzących muzykę elektroniczną na polskiej scenie muzycznej. Znakiem rozpoznawczym artystów są niebanalne dźwięki oraz hipnotyzujący wokal. Ich muzyka przenosi słuchacza do niezwykłego świata chilloutu, z którego nie chce się wychodzić.

 

 

Pezet

 

Jeden z najbardziej znanych polskich raperów, związany z kulturą hip-hopową od końca lat 90-tych. Jego powrót do tworzenia po kilkuletniej przerwie spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów i był długo wyczekiwanym wydarzeniem na rodzimej scenie muzycznej.

 

 

 

Miuosh

 

Raper, który przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej. Chętnie eksperymentuje i bawi się konwencjami. Jego ostatni album – POP. to niezwykle eklektyczne wydawnictwo, którego nie da się zaszufladkować.

 

 

 

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji!

 

Harmonogram wydarzenia

18.30 – otwarcie bram

19:50 – Zamknięcie wejścia na trening

20.00 – start treningu

 

O Reebok Speed TR 2.0

Reebok Speed TR 2.0 to model, który sprosta każdemu wyzwaniu. Wzmocniona cholewka i specjalnie zaprojektowana, przyczepna podeszwa zapewnią bezpieczeństwo i komfort nawet podczas najbardziej zróżnicowanej serii ćwiczeń. Reebok Speed TR 2.0 to funkcjonalne i wytrzymałe buty, które sprawdzą się zarówno w czasie wykonywania interwałów, intensywnych aerobów czy podnoszenia ciężarów.

 

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie eventem. Niestety wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Mamy nadzieję spotkać Cię na kolejnym evencie Reebok.

Obserwuj nasze kanały na FB i Instagram, żeby być na bieżąco z naszymi wydarzeniami.